Witamy na stronie OSK NITRO

 

 

 

Naszym głównym zadaniem jest profesjonalne kształcenie kandydatów na kierowców, dostarczenie im najnowszej wiedzy, rozwój ich indywidualnych zdolności, kształtowanie samodzielnej pracy za kierownicą, przygotowanie do wyzwań na drodze i radzenia sobie w zmieniającej się rzeczywistości, która wpływa na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

 

Dużą satysfakcję sprawia nam fakt, że wielu z naszych kursantów rekomenduje nas członkom swych rodzin i znajomym, co świadczy o tym, że nasi podopieczni są zadowoleni z wyboru szkoły jazdy.

 

Kursy na prawo jazdy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Rzeszów (budynek English School) :

       ul. Jabłonskiego 12

       Czwartki: 15:30       

 

 

 

 

 

 

Dzięki nauce jazdy z OSK NITRO nie tylko zdasz prawo jazdy za pierwszym podejściem, ale będziesz też dobrym kierowcą. Ośrodek Szkolenia Kierowców NITRO to miejsce, gdzie nauka jazdy jest przyjemnością. Tutaj czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra, a nauczanie odbywa się w miłej i przyjemnej atmosferze. Dzięki nauce jazdy w naszym ośrodku zdobędziesz solidną i rzetelną wiedzę z przepisów prawa o ruchu drogowym, a także z zakresu obsługi pojazdu.

Nauka jazdy odbywa się na pojazdach:

 

- prawo jazdy kat. B HYUNDAI i20 NEW

- prawo jazdy kat. C MAN TGL 12 250

- prawo jazdy kat. C+E MAN TGL 12 250+TANDEM

- prawo jazdy kat. B+E RENAULT TRAFFIC+PRZYCZEPKA

- prawo jazdy kat. A YAMAHA MT 07, YAMAHA XJ 6

- prawo jazdy kat. A2 HONDA CB 500 F

- prawo jazdy kat. A1 HONDA CBF 125

- prawo jazdy kat. AM JUNAK 901

 

które są obecnie wymagane na egzaminie w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Rzeszowie. Wykwalifikowani instruktorzy przekażą Ci umiejętności niezbędne do bezpiecznego zachowania się za kierownicą. Wyjeżdżając na miasto wiesz, że siedzi obok Ciebie cierpliwa i rozsądna osoba, która rozwieje wszelkie wątpliwości, jakie mogą powstać podczas nauki jazdy.

 

Jeżeli jeszcze się wahasz wiedz że, oferujemy zniżki na naukę jazdy dla grup zorganizowanych, dodatkowo w cenie zawarte są opłaty za: egzaminy wewnętrzne, plac manewrowy, materiały szkoleniowe. Jeżeli polecisz nas znajomemu otrzymasz za każdą przyprowadzona osobę 50zł rabatu do ceny kursu . Cena kursu może być też rozłożona w ratach.

 

 

 

Godziny jazdy dostosowujemy do Twoich potrzeb!

 

 

 

 

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące

Liceum  Ogólnokształcące  im. Księdza  Kardynała  Stefana  Wyszyńskiego  w Głogowie Małopolskim.

 

Środy: 17:00

Copyright © OSK  NITRO. Wszelkie prawa zastrzeżone.